(22) 242 80 55
  konferencje@municipium.com.pl

ATRAKCJE


WYSTAWA SPONSORSKA

Podczas V edycji Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI przedstawiciele samorządu, Instytucji kultury, sportu, dyrektorzy szkół oraz szkól branżowych będą mogp zapoznać się z oferta najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązań z zakresu zarządzania oświatą, innowacji, kultury i sportu, kreatywnej przestrzeni nauczania, rozwiązań technologicznych dla szkół branżowych czy współpracy szkół branżowych z biznesem

LUBELSKI WIECZÓR ARTYSTYCZNY

Jak co roku zwieńczeniem pierwszego dnia Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI będzie niezapomniany wieczór pełen wrażeń kulturalnych, które zapewnia nam lubelscy artyści.

RANKING WSPÓLNOTY „WYDATKI JST NA KULTURĘ”

Podczas uroczystego wieczoru tradycyjnie uhonorujemy laureatów nowego rankingu WSPÓLNOTY.

Pieniądze wydawane przez samorządy na kulturę przekładają się na budowę pozytywnego wizerunku, popularność wśród turystów ale przede wszystkim pomagają integrować mieszkańców. Najnowszy ranking PST WSPÓLNOTA poświęcony jest wydatkom JST na utrzymanie oraz stworzenie odpowiedniej bazy kulturalnej. Dane finansowe zebrane i opracowane zostały przez zespół ds. Statystyki Kultury Narodowego Centrum Kultury na podstawie sprawozdań budżetowych przekazywanych do Ministerstwa Finansów. Uwzględniliśmy łączną kwotę z lat 2015-2016 z działu 921 Kultura i ochrona dziedzictwa narodowego. Wydatki zostały przeliczone na osobę. Pozycja samorządów w rankingu zależy zatem od tego ile wydano na kulturę w przeliczeniu na jednego mieszkańca w latach 2015-2016.

Minicipium