Oświata Przyszłości

ORGANIZACJA I UCZESTNICTWO

Agnieszka Borkowska

 • Dyrektor działu Konferencji i Projektów
 • T: 600 207 183
 • E: a.borkowska@municipium.com.pl

Monika Glegoła

 • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
 • T: +48 22 242 80 20, 604 438 841
 • E: m.glegola.municipium.com.pl

Rafał Szczepkowski

 • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
 • T: 22 242 80 55
 • E: r.szczepkowski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Aneta Wilim

 • M:+48 504 034 377
 • T:+48 22 242 80 21
 • E: a.wilim@municipium.com.pl

Joanna Kowalska

 • M: +48 511 712 715
 • T: +48 22 242 80 14
 • E: j.kowalska@municipium.com.pl

Michał Sierpinski

 • M:+48 509 806 962
 • T: +48 22 242 80 35
 • E: m.sierpinski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Andrzej Gniadkowski

 • M:+48 694 237 641
 • T:+48 22 379 72 74
 • E: a.gniadkowski@municipium.com.pl
 
 

Program konferencji

Najważniejsze spotkanie liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu i biznesu

Zarządzanie oświatą i dyrektorzy szkół

Kolejne zmiany w ustawie Karta Nauczyciela wprowadzone ustawą o finansowaniu zadań oświatowych (pensum, awans, urlopy, ocena) powodują ogromne zawirowania w i tak trudnej sytuacji kadrowej szkół. Do problemów związanych z pozyskiwaniem i utrzymanie dobrych nauczycieli dochodzą jeszcze zmiany w zakresie finasowania zadań oświatowych. Gdy do tego dołożymy ciągle sporne w szkolnej praktyce zasady stosowania RODO, przetwarzania danych osobowych, monitoringu okaże się, że osoby zarządzające oświatą w samorządach i dyrektorzy szkół potrzebują dobrych wyjaśnień i wskazówek dotyczących praktycznego stosowania nowych rozwiązań prawnych.

Multimedialna szkoła

Nowy uczeń, „cyfrowy tubelec”, w informacyjnym społeczeństwie wymaga zupełnie nowego podejścia w nauczaniu, dzięki któremu potrafił będzie przetworzyć docierającą do niego informację. Laptop, komputer, smartfon, cyfrowa tablica, kamery cyfrowe czy odtwarzacze mp3 – to powszechne narzędzia wykorzystywane w edukacji na co dzień. Jak wykorzystać gry multimedialne i planszowe? Pozostaje także kwestia interaktywnych materiałów edukacyjnych, stworzenia specjalnych, wartościowych, serwisów internetowywch, z których będzie można pobierać różnego rodzaju programy i multimedia, a wreszcie przeszkolić z cyfrowej edukacji nauczycieli by potrafili z nich korzystać.

Kultura i sport

Okazuje się że współczesna szkoła to nie tylko matematyka, język polski i historia. To także zaawansowany sport na poziomie mistrzowskim oraz specjalistyczne przedmioty artystyczne. Jakie są dobre przykłady współpracy takich szkół odpowiednio z klubami i towarzystwami sportowymi lub z instytucjami kultury, które mogą wspierać rozwój młodych talentów? Skąd zdobywać środki finansowe na ich rozwój a także na wydarzenia kulturalne, artystyczne i sportowe? A także jak zadbać o bezpieczeństwo podczas wydarzeń kulturalnych i sportowych? O tym wszystkim będziemy dyskutować podczas panelu Kultura i Sport.

Szkolnictwo branżowe

W dzisiejszych czasach szkolnictwo branżowe stwarza szerokie możliwości rozwoju zainteresowań i pasji, oferuje doskonałe warunki kształcenia, umożliwia zdobycie zawodu, który w dorosłym życiu zapewni stabilizację finansową i pozycję społeczną. Aby jednak te warunki były spełnione konieczna jest dobra współpraca pracodawców z samorządami oraz poszukiwanie nowych rozwiązań organizacyjnych a także czerpanie z doświadczeń szkół, które już dobrze prosperują. Aby to wszystko osiągnąć konieczna jest dobra znajomość stale zmieniających się przepisów prawnych.

GALA WIECZORNA

„Pierwszy dzień Konferencji zwieńczy Wieczorna Gala, podczas której ogłosimy wyniki rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA „SAMORZĄDY PRZYJAZNE KLUBOM PIŁKARSKIM”. Laureatów uhonorujemy dyplomami. Gwiazdą wieczoru będzie Łukasz Jemioła”

Łukasz Jemioła   wokalista, songster, specjalizuje się w piosenkach retro oraz nurcie americana, jako gitarzysta swobodnie korzysta z techniki fingerpicking.   Łukasz Jemioła jako wokalista wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy. Z Pawlikiem współtworzył projekty: „Wieczorem” - z muzyką do poezji Józefa Czechowicza, „Mów spokojniej” - z poezją Adama Zagajewskiego czy jazz-rockową kantaty „Myśląc Ojczyzna”.

Łukasz Jemioła występował także z; Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim, zespołem Anawa Marka Grechuty.   Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne.   W ciągu 15 lat pracy scenicznej dał setki koncertów na terenie całej Polski oraz w Austrii, Estonii, Słowacji i na Ukrainie.   Łukasz Jemioła jest między innymi laureatem: nagrody Teatru Polskiego Radia w kategorii: muzyka, I nagrody na Grechuta Festiwal w 2014 roku, głównej nagrody na 45. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2009 roku, nagrody za najlepszy recital z piosenkami retro na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Retro w 2015 roku, I nagroda Festiwalu Piosenki Filmowej w Toruniu w 2012 roku, dwukrotnie Grand Prix na Festiwalu OSPA w Ostrołęce.   Na swoim koncie ma płytę z autorską muzyką pod tytułem „Jemioła”, płytę live z koncertów „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”, „Kraina Łagodności vol. 3” czy płytę współtworzoną z Wojciechem Malajkatem „Tańcobajki. Kot w butach”.

 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

[ rejestracja ]

Koszty uczestnictwa Najważniejsze spotkanie liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu i biznesu

 Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty
 OfertaOfertaOferta
 
w terminie
do 15.01.2019r.
 
w terminie
od 16.01 - 12.04.2019r.
w terminie
od 13.04.2019r. do konferencji
  Opłata dla jednego uczestnika z hotelem
Opłata dla jednego uczestnika z hotelem 499.00 zł + Vat --- ---
  Opłata dla jednego uczestnika bez hotelu
Opłata dla jednego uczestnika bez hotelu 399.00 zł + Vat 499.00 zł + Vat 599.00 zł + Vat
  Opłata dla kolejnego uczestnika bez hotelu z tej samej instytucji
Opłata dla kolejnego uczestnika bez hotelu z tej samej instytucji 299.00 zł + Vat 249.00 zł + Vat 299.00 zł + Vat
  Opłata dla jednego uczestnika Biznes
Opłata dla jednego uczestnika Biznes 990.00 zł + Vat 990.00 zł + Vat 990.00 zł + Vat

Partnerzy Najważniejsze spotkanie liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu i biznesu.

Organizatorzy

Organizator

Municipium S.A

Współgospodarz

Lublin miasto inspiracji

Patronat honorowy

Prezydent-Miasta-Torunia

Partnerzy biznesowi

hp
mac technologie
Arcus
KYOCERA
oi
orke
progra
baltowski
pwn
energylandia
learnetic
NUADU
mws
microsoft
nask
ose
ministerstwo_cyfryzacji
robocamp
jrj

Patronaty medialne

pzpn
wspolnota
pracownik samorzadowy
nowy-tydzien
GN
KurierLubelski
chelmskieu
Panorama Lubelska
dzpn
frs
LZPN
dzinnik warto wiedzieć
think tank
orly sportu

Patronat Środowiskowy

zpp
sgipw
zwiazek gmin
slaski_zwiazek

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ