(22) 242 80 55
  konferencje@municipium.com.pl

ORGANIZACJA I UCZESTNICTWO

Anna Błaszczyk-Gawryś

  • Marketing & PR Manager
  • T: +48 22 242 80 20
  • E: a.blaszczyk@municipium.com.pl

Agnieszka Borkowska

  • Dyrektor ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • T: 600 207 183
  • E: a.borkowska@municipium.com.pl

Rafał Szczepkowski

  • Koordynator ds. Konferencji i Projektów Specjalnych
  • T: 22 242 80 55
  • E: r.szczepkowski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Aneta Wilim

  • M:+48 504 034 377
  • T:+48 22 242 80 21
  • E: a.wilim@municipium.com.pl

Joanna Kowalska

  • M: +48 511 712 715
  • T: +48 22 242 80 14
  • E: j.kowalska@municipium.com.pl

Michał Sierpinski

  • M:+48 509 806 962
  • T: +48 22 242 80 35
  • E: m.sierpinski@municipium.com.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Andrzej Gniadkowski

  • M:+48 694 237 641
  • T:+48 22 379 72 74
  • E: a.gniadkowski@municipium.com.pl
 
 

Współorganizatorzy :

Minicipium Lublin

Patronat Honorowy:

prezydent miasta lublin Ministerstwo CyfryzacjiSławomir Sosnowski LubelskieFormin

Partnerzy

pcss revas wit becreo scottiego pr remi el TalentowiSKO GrupaBPS elPROGRA Unia Metropolii Polskich IBE KE mentor myBoardbusiness oigiodo nauProData cloudpoint wibmws LIBRUS cpe WK Learnetic Microsoft Runmageddon CPPC nask ose

Partnerzy medialni

pr pr nowy tydzien polskie radio gazeta wyborcza TVP3 Lublin panorama lubelska dziennikwschodni