Edukacja przyszłości

Małgorzata Gałan mgr wychowania wczesnoszkolnego, nauczyciel dyplomowany z 30 letnim stażem pracy, logopeda. Ekspertka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, członek rady Pracodawców, wykładowczyni na kierunku Pedagogika. Zawodowo pasjonuje się rozwojem dziecka w wieku przedszkolnym.

Swoje doświadczenie zawodowe rozwija w czasie pracy w Miejskim Przedszkolu nr 34 im. Jasia i Małgosi w Katowicach, gdzie aktualnie zajmuje stanowisko dyrektora placówki. Cały czas poszukuje nowatorskich rozwiązań w pracy z dziećmi zgodnie z zasadą „można inaczej”. Chce, by dzieci mogły wykształcić w sobie wiarę we własne umiejętności, entuzjazm do nauki oraz poczucie pewności siebie. Legitymuje się międzynarodowym Certyfikatem trenera programu "Klucz do uczenia się". Inspiruje nauczycieli na szkoleniach i konferencjach. 

Propagatorka idei  Porozumienia bez Przemocy i Mini-Mediacji.

Pomaga dzieciom w uczeniu się efektywniejszego myślenia i porozumiewania się, motywując ich podstawowe umiejętności i zdolności podejmowania bardziej odpowiedzialnych decyzji przy pomocy narzędzi TOC. Jest certyfikowanym trenerem pakietu edukacyjnego "Kuferek", opartego na teorii ograniczeń(TOC) Współpracuje z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach– prowadzi i jest opiekunem praktyk studenckich. Członek komisji dyscyplinarnej przy Śląskim Kuratorze Oświaty.

 
 
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ