keyboard_arrow_up
XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Prelegent XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Anna Dobraczyńska

Nauczycielka informatyki

Nauczycielka informatyki i grafiki komputerowej w I Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju, specjalistka ds. e-learningu. Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu: „Informatyka”, „Grafika komputerowa”, „Umiejętności wychowawcze”, „Kształcenie zdalne na odległość”.

Autorka programów nauczania z zakresu grafiki komputerowej, innowacji pedagogicznych oraz scenariuszy i materiałów metodycznych przeznaczonych dla różnych poziomów kształcenia. Pasjonatka robotyki oraz sztucznej inteligencji. Laureatka konkursów dla nauczycieli. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc szkolenia oraz warsztaty dla kadry pedagogicznej.

Inicjatorka powstania Centrum Grafiki Komputerowej. Organizatorka Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Wyraź to w Pixel-Ach!”. Opiekunka uczniów uzyskujących znaczące osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach. Realizatorka wielu projektów edukacyjnych dotyczących technologii informacyjnej.

Wielokrotnie nagradzana za swoją pracę. Otrzymała tytuł „Innowacyjny nauczyciel” w konkursie organizowanym przez WSEI oraz Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki.

projekt i wykonanie Interactive Technology