Edukacja przyszłości
  • Edukacja Przyszłości to najważniejsze wydarzenie w Polsce skierowane do prezydentów, burmistrzów, wójtów, dyrektorów i naczelników wydziałów edukacji w JST oraz dyrektorów szkół i przedszkoli oraz innych placówek oświatowych. To miejsce wymiany myśli o edukacji i zarządzaniu edukacją przez samorządy. To unikalna platforma współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy samorządowcami i pracownikami oświatowymi a biznesem.
  • Edukacja Przyszłości jest wypełniona po brzegi wiedzą merytoryczną i praktycznymi przykładami wdrożeń nowych rozwiązań dla oświaty. Podczas Edukacji Przyszłości zdobywa się nową wiedzę, a zawsze łatwiej jest zdobywać ją razem, a nie samemu. Im więcej rozmów i dialogu, tym lepiej zorganizowana oświata.
  • Tematyka Edukacji Przyszłości obejmuje najbardziej aktualne wyzwania oraz problemy związane z oświatą w sposób merytoryczny i praktyczny.
  • Edukacja Przyszłości to nie tylko konferencja – to wydarzenie 2-dniowe, 4 symultaniczne ścieżki tematyczne i wiele wydarzeń towarzyszących (strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne, meeting roomy, warsztaty).
  • Aktualność i profesjonalizm to największa zaleta Edukacji Przyszłości. Odpowiadamy na potrzeby środowiska oświatowego w Polsce - agenda wydarzenia tworzona jest we współpracy z najwyższej klasy ekspertami w zakresie edukacji.
  • Edukacja Przyszłości to również dawka kultury i rozrywki. Podczas Lubelskiego Wieczoru Artystycznego wręczymy nagrody w rankingu „Wspólnoty”. Wieczór uświetni też występ lokalnej Gwiazdy Wieczoru. Po koncercie będzie czas na zabawę i kuluarowe rozmowy przy kolacji do późnych godzin nocnych!
  • 9. edycja to brzmi dumnie! Jesteśmy konferencją z historią i tradycją, cieszymy się zaufaniem i popularnością wśród przedstawicieli oświaty i samorządu każdego szczebla.
  • Szukasz instytucji, która pomoże Ci rozwiązać problemy oświatowe lub firmy, która wdroży innowacyjne rozwiązania w Twojej gminie / szkole? A może masz do zaoferowania usługi lub produkty dla oświaty? Podczas naszej konferencji nawiążesz trwałe relacje i zdobędziesz wartościowe kontakty.

Masz pomysł na ciekawy temat lub chcesz wystąpić w roli Prelegenta podczas Edukacji Przyszłości? Napisz do nas na konferencje@municipium.com.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.       AKCEPTUJĘ